چرا انتخابتان ما باشیم ؟


ما پرشور هستند

شرکت مهر صنعت همواره با بکارگیری ماشین آلات و ابزار تخصصی روزآمد سعی در افزایش راندمان و بهره وری و بهبود مستمر عملکرد خود دارد. این شرکت موفق به اخذ نمایندگی رسمی ساخت میکسر حمل بتن از شرکت شوئینگ اشتاتر آلمان می باشد.


صادق و قابل اعتماد

شرکت مهر صنعت همواره سعی دارد با ایجاد نوآوری در تولید محصولات و بومی سازی قطعات و همچنین صادرات محصولات به کشورهای همسایه از جمله عراق، سوریه، بلاروس... و با امید به آینده بهتر درراستای استقلال کشور عزیزمان ایران، گامی موثر بردارد.

 

ما که هستیم؟

شرکت مهر صنعت از سال 1362 در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات ساختمانی فعالیت خود را آغاز کرد و پس از سه دهه تلاش مستمر و پویا هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت کشور شناخته می شود.این شرکت در این راه نقش به سزایی در جهت توسعه صنعت و آبادانی کشور نقش ایفا نموده و همواره درک صحیحی از خواسته های مشتریان محترم، تعهد به قراردادهای و بهره گیری از دانش فنی و تجربی نیروی متخصص،ارائه خدمات مطابق با دستاوردهای علمی نوین را در جهت تامین رضایت مشتریان گرامی سر لوحه کار خود قرارداده است.

.

بیشتر بخوانید

Next Previous از زبان مشتریان

وعده ما به عنوان یک پیمانکار است که برای ساخت ارزش جامعه به هر پروژه در حالی که ارائه تخصص حرفه ای، خدمات مشتریان استثنایی و ساخت و ساز با کیفیت.

مشتریان / همکاران / گواهینامه ها

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client